Materace do ćwiczeń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Materace do ćwiczeń – bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i zabawy

Rozwój kondycji fizycznej to bardzo ważny aspekt w życiu każdego dziecka. Wykonywanie ćwiczeń z pomocą różnych akcesoriów zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Tutaj z pomocą zabezpieczenia zdrowia naszych dzieci przychodzą materace do ćwiczeń, które nie zmuszają do wykonywania ćwiczeń na twardej podłodze. Pociąg do aktywnego trybu życia wśród dzieci wymaga od rodzica dużej uwagi. Materac sportowy daje możliwość uniknięcia wielu niemiłych zdarzeń w przypadku chwilowego spuszczenia oka z pociechy. Każdy z naszych produktów został sklasyfikowany jako wyrób medyczny zgodnie z dyrektywą 93/42/EEC, co pozwala na użycie go jako materac rehabilitacyjny, a także w miejscach publicznych takich jak szkoły czy przedszkola jako materace szkolne do wychowania fizycznego lub gimnastyki korekcyjnej. Materace wykonywane są z ogromną precyzją, z wysokiej jakości materiałów, więc mogą długotrwale posłużyć jako bezpieczne miejsce do przeprowadzania ćwiczeń, czy też zwyczajnej dziecięcej zabawy.

Materace sportowe – bogaty wybór

Wszystkie nasze produkty są szyte na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każdy może stworzyć swój własny materac do ćwiczeń w domu. Dostępne jest 7 standardowych rozmiarów, ale dzięki naszemu konfiguratorowi istnieje też możliwość skonfigurowania w nim własnego, pożądanego rozmiaru. Z doświadczenia wiemy, że rodzicom zależy aby rzecz pasowała do ogólnego koloru pokoju. Zdarza się też, że dziecko ma swój jeden, ulubiony kolor. Z tego powodu nasze produkty są dostępne w aż 14 kolorach, z możliwością dodatkowego wykonania narożników w innych kolorach. Mamy również możliwość wybrania barwy antypoślizgowego spodu materaca. Nie trzeba więc się martwić, że produkt nie będzie pasował kolorystycznie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

Materace do ćwiczeń są dostępne w trzech standardowych wersjach – jedno, dwu i trzyczęściowych (łączone ze sobą na stałe – zszyte lub łączone za pomocą rzepu). Oprócz tego istnieje również możliwość wyboru innej ilości łączeń w naszym konfiguratorze. Dzięki temu uzyskujemy materac składany, co ułatwia jego przechowywanie zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych. Przy zszyciu materaca na stałe, możemy go złożyć na wybraną ilość części, jednak niemożliwe jest jego rozłączenie. Jest to możliwe w przypadku łączenia na rzep, możemy go wtedy rozłączyć na wybraną ilość części.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów

Pochodzące z naszej oferty materace do ćwiczeń to gwarancja wysokiej jakości. Są one wykonywane przez nas w pełni ręcznie. Szczególną uwagę zwracamy na rodzaj i certyfikaty materiałów z których są tworzone. Jest to nadzwyczaj ważne, ponieważ w trakcie wykonywania ćwiczeń ciało dziecka przez długi czas ma styczność z materacem. W przypadku naszych produktów, wewnętrzną warstwę stanowi nieuczulający poliuretan, natomiast wierzchnią, hipoalergiczny i przyjazny dla dzieci materiał PCV imitujący skórę. Materac sportowy musi być przystosowany do żywiołowego używania, dzieci będą po nim skakać, ćwiczyć, czasem nawet upadać, dlatego materiały wykorzystywane przy jego produkcji musi cechować wysoka jakość, gwarantująca długą żywotność. Materace gimnastyczne dostępne w naszym sklepie pozwala na wieloletnie jego używanie, bez pozostawiania “odcisków”, jak ma to miejsce w przypadku gorszych odpowiedników. W naszej ofercie można znaleźć kilka wariantów materaców – zarówno materace składane jak i klasyczne, materace jednoczęściowe. Materac do ćwiczeń składany idealnie nada się do pomieszczeń o niewielkiej powierzchni. Rozłożymy go wtedy tylko na potrzebny czas, a po skończonej zabawie lub ćwiczeniach możemy go złożyć i schować w ustronnym miejscu. Pamiętamy też, że jednym z najważniejszych elementów materaca do ćwiczeń jest skuteczność amortyzacji upadków. Nasze produkty posiadają również tę cechę, ponieważ proces produkcji rozpoczynamy od właściwego zaprojektowania i dobrania certyfikowanych materiałów. Dbamy o każdy detal, aby ostatecznie do sprzedaży przeznaczyć w pełni sprawdzony i bezpieczny produkt.

Materac sportowy – zastosowania

Nasze produkty są odpowiednio przystosowane do użycia na wszelakie sposoby. Każdy z nich możemy wykorzystywać na przykład jako:

Materace do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych – w celu rozwoju kondycji fizycznej naszego dziecka (a także naszej) możemy przy użyciu materaca wykonywać razem z nim szereg pomagających w tym ćwiczeń, takich jak przewrót w przód, w tył, czy też zwyczajne rozciąganie;

Materace do rehabilitacji – nasze materace idealnie nadają się do ćwiczeń czynno-biernych różnego rodzaju z zakresu rehabilitacji leczniczej oraz korekcji, a także są sklasyfikowane jako wyrób medyczny, dlatego świetnie nadadzą się jako materace rehabilitacyjne;

Szeroki wachlarz możliwości pozwala stwierdzić, że nasze produkty są całkowicie uniwersalne i mogą pomóc w rozwoju i bezpieczeństwie dziecka niezależnie od jego wieku.

Wspólne ćwiczenia i zabawa z dzieckiem

Nasze materace gimnastyczne nie muszą służyć jedynie naszym pociechom. Pozwolą utrzymać w formie także nas, przy wykonywaniu na nich odpowiednich ćwiczeń. Warto więc połączyć dwie pożyteczne rzeczy uprawiając poranną gimnastykę wspólnie ze swoim dzieckiem. Zadbamy wtedy nie tylko o zdrowie i kondycję naszego malucha, ale także o swoje, a nawet swojego partnera. Rodzinne spędzanie czasu na ćwiczeniach może okazać się nie tylko dbaniem o zdrowie, ale także dobrą zabawą. Najważniejsze jest, aby cieszyć się wspólnymi chwilami i wykorzystywać je do przekazywania rodzicielskich wartości. Dla dzieci nie ma nic lepszego niż zabawa z rodzicami, dzięki którym nabierają pewności siebie i budują swoją wartość, co przełoży się na ich dalsze życie w społeczeństwie. Z tego powodu wspólne spędzanie czasu przy wykorzystaniu materaca gimnastycznego już od pierwszych miesięcy życia dziecka wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Uprawianie gimnastyki każdego dnia pomoże też od samego początku w wyrabianiu codziennych nawyków. A to wszystko przełoży się w przyszłości na lepszą kondycję fizyczną zarówno naszą, jak i naszej pociechy.

Dostępne rozmiary materaców do ćwiczeń w domu

Wszystkie nasze materace są dostępne w 7 standardowych rozmiarach, na tym jednak nie kończy się wybór rozmiaru. Nasza firma to jedyny sklep z materacami do ćwiczeń, gdzie stworzymy swój własny materac na wymiar. Jest to możliwe dzięki naszemu konfiguratorowi, w którym sami możemy wybrać zarówno długość jak i szerokość produktu. Nie musimy więc martwić się, że materac będzie za mały lub będzie zajmował za dużo miejsca. Wystarczy samemu zmierzyć miejsce, które chcemy przeznaczyć na materac gimnastyczny, a następnie wpisać wymiary w konfiguratorze.

Materace są dostępne w 3 standardowych wersjach – jedno, dwu i trzyczęściowych. Przy pomocy konfiguratora można wybrać większą ilość łączeń. Materace gimnastyczne składane są bardzo proste w przechowywaniu – możemy je rozkładać tylko w razie potrzeby, a po skończonych ćwiczeniach/zabawie z powrotem złożyć i schować. Części materaca mogą być połączone ze sobą na stałe (zszyte) lub za pomocą rzepu. W przypadku zszycia na stałe materac można złożyć na wybraną ilość części, lecz nie można go rozłączyć jak w przypadku łączenia na rzep.

Szeroka gama kolorystyczna

Zdajemy sobie sprawę, że kolor materaca może odgrywać dużą rolę. Z tego też powodu nasze produkty są dostępne w aż 14 kolorach: turkusowy, fioletowy, różowy, jasnoniebieski, niebieski, granatowy, beżowy, pomarańczowy, żółty, szary, czarny, jasnozielony, zielony, czerwony.

Możliwy jest również wybór koloru antypoślizgowego spodu, spośród następujących kolorów: niebieski, szary, zielony, czerwony.

Istnieje również możliwość dodatkowego wykonania narożników w innym, wymienionym wyżej kolorze. Dzięki ogromnej różnorodności kolorystycznej naszych produktów, nie trzeba obawiać się, że materac nie będzie pasował do wnętrza pokoju. Możemy również dać wybór dziecku, aby materac do ćwiczeń gimnastycznych był w jego wymarzonych barwach. Dostępny w kilkunastu wersjach kolorystycznych i rozmiarowych może być dopasowany właściwie do każdego pomieszczenia. To spora zaleta, którą można wykorzystać także przy aranżacji pokoju dziecka.

Materace sportowe o bardzo wysokiej jakości

Wszystkie nasze materace do ćwiczeń są stworzone z myślą o bezpieczeństwie i długiej żywotności. Dlatego cechuje je wysoka jakość materiałów, z których są tworzone. Każdy z nich jest szyty na indywidualne zamówienie, w jednym z 7 dostępnych rozmiarów i 14 dostępnych kolorów. Materace są dostępne w 3 standardowych wersjach – jedno, dwu i trzyczęściowych. Można wybrać, czy chcemy aby części były połączone na stałe (zszyte), czy za pomocą rzepu, aby rozłączać poszczególne części. Materac składany jest bardzo prosty w przechowywaniu, możemy użyć go tylko gdy jest nam potrzebny, a następnie złożyć i schować w ustronne miejsce.

Dodatkowo, w naszym konfiguratorze istnieje możliwość skonfigurowania własnego materaca, o dowolnym rozmiarze i ilości jego części, kolorze wierzchu oraz antypoślizgowego spodu, a nawet kolorze nagłówków. Dzięki temu możemy stworzyć jaki materac do ćwiczeń gimnastycznych tylko chcemy.

Produkt świetnie nada się jako materac do ćwiczeń, materac rehabilitacyjny, czy materac medyczny. Może być używany zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych takich jak szkoła czy przedszkole jako materace szkolne. Przy ich pomocy zadbamy o kondycję fizyczną naszych pociech, a przy okazji zapewnimy im możliwość bezpiecznego ćwiczenia przez wiele godzin.