Your Cart

Masz pytania? +48 536 162 419

Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 1000 zł!

kontakt@gymbana.pl

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz odpowiedzi na swoje pytanie lub masz wątpliwości przed zakupem? FAQ to miejsce, w którym najszybciej znajdziesz pomoc. Jeśli na poniższej liście nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zamówienie

Wszystkie produkty szyte są na zamówienie. Średni czas uszycia materaca wynosi 1-2 dni roboczych.
Oczywiście, jest możliwość złożenia zamówienia przez telefon. W tym celu, skontaktuj się z nami pod numerem +48 536 162 419. Pamiętaj jednak, że przed złożeniem zamówienia telefonicznego, możemy poprosić Cię o wiadomość SMS z potwierdzeniem akceptacji regulaminu sklepu oraz polityki prywatności.
Oczywiście, jest możliwość złożenia zamówienia mailowo. W tym celu, napisz do nas na adres kontakt@gymbana.pl
Informację o każdej zmianie statusu zamówienia otrzymasz emailem. Po złożeniu zamówienia otrzymasz link do strony, na której możesz na bieżąco śledzić postępy w realizacji zamówienia.
Za zamówienie możesz zapłacić klasycznym przelewem na konto bankowe, kartą płatniczą VISA lub Mastercard, a także za pomocą PayU, BLIK czy PayPo.
Koszt wysyłki firmą kurierską DPD wynosi 24 zł brutto za jeden materac.
Tak. Wystarczy, że w formularzu zamówienia zaznaczysz opcję „Chcę otrzymać fakturę VAT”.
Tak, wszystkie podane ceny są cenami brutto zawierającymi 8% podatku VAT dla produktów oraz 23% podatku VAT dla kosztów wysyłki.
Wszsytkie materace wysyłane są w przeciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.
Tak. Nasze materace wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Szczegóły oraz koszty wysyłki ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia. W przypadku chęci wysyłki za granicę skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
Niestety na chwilę obecną nie ma możliwości odbioru osobistego.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku umów, w której przedmiotem świadczenia jest porodukt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.
Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić wzrokowo czy opakowanie nie jest uszkodzone. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Produkty

Materace są wykonane z pianki poliuretanowej T25, produkowanej z surowców wysokiej jakości. Pianka o tej gęstości i twardości nie jest narażona na powstawanie wgnieceń, nawet w przypadku intensywnego użytkowania materaca.
Dostępne w naszym sklepie wyroby są zgodne z wymaganiami dyrektywy 93/42/EEC-MDD jak również z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych i związanymi z nią rozporządzeniami Ministra Zdrowia. Posiadają certyfikat weryfikacji deklaracji zgodności wytwórcy według załącznika VII dyrektywy 93/42/EEC. Dodatkowo, każdy półprodukt wykorzystywany do produkcji materacy (materiał, pianka, zamek, nici) posiada odpowiednie certyfikaty wytrzymałościowe czy atesty higieniczne, gwarantujące, że materiał jest bezpieczny dla skóry.
Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów.
Tak, wyprodukujemy dowolny wymiar i konfigurację materaca na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub skorzystania z naszego konfiguratora.
Jak najbardziej, w przypadku chęci otrzymania fizycznego wzornika kolorów zapraszamy do kontaktu.

Na produkty z naszej oferty udzielane jest 24 miesięcy gwarancji.