Your Cart

Masz pytania? +48 536 162 419

Darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 1000 zł!

kontakt@gymbana.pl
blank

Dlaczego warto wybrać materac składany?

Materace do ćwiczeń świetnie sprawdzają się dla wszystkich, którzy chcą przeprowadzać domowe treningi lub gimnastykę. Stanowią one także dobre miejsce do bezpiecznej zabawy dziecka. Wiele osób nie może sobie jednak pozwolić na zakup dużego jednoczęściowego materaca ze względu na niewielką wolną powierzchnię. Warto w tym przypadku rozważyć zakup materaca składanego. Co sprawia, że składany materac do ćwiczeń jest wyjątkowy?

Czym różni się materac składany od materaca jednoczęściowego?

Niezależnie od tego czy jest jedno, czy kilkuczęściowy, każdy dostępny w naszym sklepie materac gimnastyczny do ćwiczeń jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. W jego wnętrzu znajduje się elastyczna pianka poliuretanowa o odpowiedniej gęstości, dlatego na materacu jest odporny na wgniecenia, a my możemy zagwarantować jego długą żywotność. Pokryty nią materiał PCV jest hipoalergiczny i przyjazny dzieciom, a także łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu każdy trening i zabawa na materacu gimnastycznym jest całkowicie bezpieczna oraz bardzo komfortowa. Jedyną różnica między materacem składanym a jednoczęściowym jest ilość jego części. Materac treningowy składany można złożyć, przez co staje się łatwiejszy w przechowywaniu. W naszym konfiguratorze można samemu wybrać ilość łączeń. Umożliwiamy także wybór rodzaju łączenia. Dwie możliwe opcje to zszycie ze sobą części na stałe lub łączenie za pomocą rzepów. W przypadku zszycia, możemy złożyć nasz materac, nie możemy jednak rozdzielić jego części – jest to możliwe przy zastosowaniu rzepów. Może się to okazać przydatne przy dużej liczbie ćwiczących – bez problemu rozdzielimy wtedy materac na kilka równych części. 

Zalety materaca składanego

Główną zaletą składanego materaca do ćwiczeń jest jego łatwość przechowywania. Taki materac nie musi leżeć nieustannie na podłodze. Po skończonej zabawie lub treningu, można złożyć go na kilka części, co znacznie zmniejszy jego rozmiary i pozwoli na odstawienie go w ustronne miejsce, gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał. Dzięki lekkości materiałów jego waga jest niewielka, dlatego przeniesienie go lub postawienie go pionowo przy ścianie nie sprawi żadnych kłopotów. Złożony materac zwiększy swoją wysokość, przez co może posłużyć także jako pufa lub stolik do rysowania dla dzieci. Przy ładnej pogodzie nie ma przeszkód aby wynieść materac gimnastyczny na podwórko, aby poćwiczyć na świeżym powietrzu. Można go wykorzystać także jako dodatkowe miejsce spania dla gości, gdy do dziecka przyjdzie nocować kolega lub nasz siostrzeniec czy bratanica. 

Podsumowując, polecamy zakup materaca składanego osobom, które nie mogą sobie pozwolić na duży materac jednoczęściowy. W ich wykonaniu i jakości nie ma żadnej różnicy, a może okazać się bardzo praktyczny w pokojach o niewielkiej powierzchni. Materace składane świetnie sprawdzą się także w każdej sali gimnastycznej, ponieważ są łatwe w magazynowaniu. Po zakończonych ćwiczeniach wystarczy złożyć i przenieść materac w dowolne miejsce, gdzie będzie na nas czekał do ponownego użycia.

SZEROKI WYBÓR I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Materace do ćwiczeń

Wspomagające rozwój kondycji fizycznej materace sportowe, produkowane z materiałów najwyższej jakości.

blank

KOMFORT ĆWICZEŃ

Kształtki do rehabilitacji

Ćwiczenia są jednym z najlepszych sposobów na poprawę i utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

blank

DOWOLNY WYMIAR I ILOŚĆ CZĘŚCI

Konfigurator materacy

Wykonamy dowolną konfigurację materaca dopasowaną do Twoich indywidualnychpotrzeb. Gwarancja najwyższej jakości.

blank

W ULUBIONYM KOLORZE

Materace jednoczęściowe

blank

ZAOSZCZĘDŹ PRZESTRZEŃ

Materace składane

blank