Materac 150×100 cm | jednoczęściowy

379 409 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych

Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, materace są stworzone z hipoalergicznych materiałów, możemy także zapewnić ich długą żywotność. We wnętrzu materaca do ćwiczeń znajduje się 10 centymetrowa warstwa pianki poliuretanowej, a z zewnątrz jest pokryty nieuczulającą, bezpieczną dla zdrowia i łatwą w czyszczeniu skórą ekologiczną. Dzięki wykorzystaniu wyżej wymienionych materiałów o wysokiej jakości, nasze materace treningowe są odporne na intensywną eksploatację. Na materacu nie pozostają odciski, zachowuje on swoje pierwotne właściwości i wygląd. Przy grubości wynoszącej 10 centymetrów, jest to produkt zapewniający maksymalną amortyzację. Materac może też być elementem pokoju dziecięcego, zapewniającego dziecku bezpieczeństwo podczas stawiania swoich pierwszych kroków.

Dużą zaletą materaca o wymiarach 150×100 cm będzie mała ilość zajmowanego przez niego miejsca. Jego niska waga pozwala także na przeniesienie i postawienie go pionowo pod ścianą w dowolnym miejscu. Równocześnie produkt będzie solidnym zabezpieczeniem podczas treningu czy zabawy. Dzięki niemu obędzie się bez niepotrzebnych siniaków i innych urazów, mogących nabawić się dziecko przy kontakcie z twardą podłogą. Materac o tych rozmiarach może nadać się także podczas nocowania kolegi naszej pociechy, stanowiąc alternatywę dla łóżka polowego. 

Wysokiej klasy materac sportowy

Wszystkie produkty, które oferuje nasz sklep z materacami do ćwiczeń, są szyte ręcznie, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów. Do wyboru jest 7 standardowych rozmiarów, jednak umożliwiamy stworzenie własnego materaca na wymiar. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że dziecku nie będzie odpowiadała barwa materaca. Oprócz ogólnego koloru całego materaca, można wybrać także kolor narożników oraz antypoślizgowego spodu. Możliwy jest także wybór ilości łączeń, które ma posiadać nasz materac. Części mogą być zszyte ze sobą na stałe lub połączone za pomocą rzepu. W przypadku zszycia, materac można złożyć, jednak nie można rozłączyć jego części. Jest to możliwe w przypadku rzepów, wtedy każdą część można osobno rozłożyć na podłodze, co może być pomocne w razie używania materaca przez kilka osób, aby równo rozdzielić jego powierzchnię.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm