Materac 120×100 cm | dwuczęściowy

369 419 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac treningowy dla dzieci i dorosłych

Wszystkie materace do ćwiczeń pochodzące z naszej oferty są wykonywane ręcznie, z najwyższej klasy, bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Materac nie traci swoich pierwotnych właściwości i wyglądu, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej o odpowiedniej twardości i gęstości. Grubość materaca wynosząca 5 lub 10 centymetrów zapewnia naszemu dziecku, jak i nam, bezpieczeństwo oraz wygodę podczas wykonywania ćwiczeń, czy też zwyczajnej rodzinnej zabawy. Wierzchnią warstwę materaca stanowi nieuczulający, niezawierający ftalanów oraz łatwy w czyszczeniu materiał PVC imitujący skórę. Dzięki dbaniu o szczegóły już od etapu projektowania, nasze produkty są wysokiej klasy, nie rozpruwają się, ani nie powstają wgniecenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Materac przez bardzo długi okres czasu spełnia swoją funkcję, zapewniając odpowiednią ochronę jak i wygodę przy wykonywaniu ćwiczeń i zabawie.

Materace składane są łatwe w przechowywaniu, a dzięki lekkości materiałów z których są stworzone, ich waga jest niewielka. Nie powoduje to żadnych problemów z transportem czy przeniesieniem materaca w dowolne miejsce, na przykład po zakończeniu treningu lub zabawy. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, materac posiada identyczne właściwości jak każdy inny materac z naszej oferty. 

Wysokiej klasy materac składany

Spośród naszej oferty materacy do gimnastyki każdy łatwo znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Oprócz standardowych 7 rozmiarów, dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną, jak i ilością łączeń, z których będzie się składał materac. To jednak nie wszystko, ponieważ możemy własny materac na wymiar, mieszając kolory materaca, narożników i antypoślizgowego spodu wedle swojego uznania. Dodatkowo, możemy wybrać ilość łączeń, oraz rodzaj ich połączenia. Części mogą być ze sobą zszyte na stałe, przez co będziemy mogli go złożyć, jednak nie rozłączymy poszczególnych części. Jest to możliwe przy wyborze sposobu łączenia na rzepy. Wtedy możemy rozłączyć materac na potrzebną ilość części, dzięki czemu będziemy mogli np. sprawiedliwie rozdzielić powierzchnię materaca pomiędzy dwie osoby. Szeroka oferta dostępna w naszym sklepie z materacami do ćwiczeń pozwoli każdemu wybrać lub stworzyć idealny materac dla siebie lub dziecka.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem