Materac 200×200 cm | dwuczęściowy

789 819 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac sportowy dla dzieci i dorosłych

Nasze materace do ćwiczeń dla dzieci cechuje wysoka jakość wykonania i zastosowanie certyfikowanych, hipoalergicznych materiałów. Dbanie o każdy szczegół już na etapie projektowania pozwala zagwarantować nam długą żywotność każdego materaca. Wnętrze stanowi nieuczulająca pianka poliuretanowa, której grubość wynosi 5 lub 10 centymetrów. Dzięki tej wartości i odpowiedniej gęstości i twardości, materac przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości i wygląd. Gruby materac do ćwiczeń zapewnia odpowiednią ochronę i komfort przy wykonywaniu ćwiczeń, czy podczas zabawy. Wielokrotne podskoki czy zeskoki na materac nie powodują tworzenia się wgnieceń, materac od razu powraca do swojej początkowej formy. Warstwa wierzchnia to nieuczulający materiał PVC imitujący skórę, który jest odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu. 

Materac do ćwiczeń składany o rozmiarach 200×200 cm to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących dużego materaca, jednocześnie nie posiadając zbyt wiele wolnej powierzchni w domu. Materac może być rozkładany tylko na czas ćwiczeń i zabawy, a następnie składany i przenoszony w ustronne miejsce. Lekkość materiałów, z których jest wykonany sprawia, że jego waga jest niewielka, dlatego bez problemu możemy na przykład postawić go pionowo przy ścianie. Oprócz treningu i zabaw, materac o tej wielkości idealnie przyda się jako miejsce do odpoczynku, nawet dla kilku osób. Dla nieco starszych świetnie nada się do wykonywania fikołków czy salt.

Materace rehabilitacyjne najwyższej jakości

Różnorodność dostępnych w naszym sklepie produktów idzie w parze z najwyższą jakością i długą żywotnością. W ofercie posiadamy 7 standardowych rozmiarów materaców gimnastycznych i kilkanaście wariantów kolorystycznych. Ponadto, każdy może stworzyć idealny dla siebie materac o dowolnym rozmiarze oraz wybranych kolorach całego materaca, narożników i antypoślizgowego spodu. Możliwe jest także wybranie ilości łączeń oraz sposobu ich połączenia. Mogą być ze sobą zszyte, dzięki czemu będziemy mogli jedynie złożyć materac, bez możliwości rozłączenia poszczególnych części. Jest to możliwe przy wyborze połączenia za pomocą rzepów, wtedy możemy podzielić materac na potrzebną nam ilość części. Może okazać się to pomocne, gdy dzieci będą kłóciły się o miejsce na materacu, wystarczy każdemu dać jedną z części. Dzięki szerokiej ofercie materacy treningowych w naszym sklepie, każdy znajdzie ten jeden odpowiedni dla siebie.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części połączone rzepem