Materac 150×100 cm | dwuczęściowy

459 509 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych

Każdy z dostępnych w naszej ofercie materac treningowy dla dzieci i dorosłych został stworzony z myślą o intensywnej eksploatacji. Z tego powodu przy jego ręcznym wykonaniu stosujemy najwyższej jakości materiałów, które nie będą stanowiły zagrożenia. Poszycie materaca stanowi certyfikowany materiał, który jest hipoalergiczny oraz odporny na zabrudzenia. Wnętrze materaca to 5 lub 10 centymetrów pianki poliuretanowej o odpowiedniej gęstości, dzięki czemu nie powstają wgniecenia, materac nawet po licznych skokach czy upadkach nie straci swoich właściwości, a jego wygląd pozostanie taki sam przez długi okres czasu. Gruby materac treningowy zapewni naszemu dziecku komfort podczas wykonywania ćwiczeń, czy zabawy. 

Materac dwuczęściowy o rozmiarze 150×100 cm to świetne rozwiązanie do pokoi o niewielkiej powierzchni. Po złożeniu materac zmniejszy się o połowę, co ułatwi jego przechowywanie. Poza tym, materac jest lekki, dlatego nie sprawi nam żadnego problemu jego transport, czy zwykłe przeniesienie w inne miejsce. Jednocześnie jest on solidnym zabezpieczeniem, niezależnie od wykonywanym na nich aktywności. 

Szeroki wybór kolorów i rozmiarów materacy treningowych

Każdy materac oferowany przez nasz sklep jest szyty ręcznie, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Dostępne jest 7 standardowych rozmiarów, jednak każdy może stworzyć swój materac na wymiar. Jednocześnie istnieje możliwość wyboru kolorystyki – zarówno całego materaca, jak i narożników i antypoślizgowego spodu. Dzięki temu możemy stworzyć materac według upodobań kolorystycznych naszego dziecka, aby było w pełni z niego zadowolone. Umożliwiamy także wybór ilości części, oraz sposób w który mają być połączone. Możliwe jest zszycie ich ze sobą na stałe lub połączenie przy pomocy rzepów. Drugie rozwiązanie umożliwia nam rozłączenie wszystkich części, co nie jest możliwe przy częściach zszytych ze sobą. Materac składany znacznie ułatwia nam przechowywanie materaca, co może okazać się kluczowe w przypadku pokoi o małej powierzchni. Dzięki tylu opcjom dostępnym w naszym sklepie z materacami do ćwiczeń, każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem