Materac 150×100 cm | trzyczęściowy

479 529 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń

Produkty dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokiej klasy materiałów, będących całkowicie bezpiecznymi dla zdrowia dziecka. Dbamy o każdy szczegół podczas tworzenia materaca, dlatego możemy zagwarantować długą żywotność, jak i komfort podczas wykonywania na nim wszelkich aktywności. We wnętrzu materaca znajduje się pianka poliuretanowa, która przy grubości 5 lub 10 centymetrów oraz odpowiedniej twardości i gęstości zapobiega tworzeniu się wgnieceń. Nawet przy intensywnej eksploatacji, materac do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych, każdego dnia zapewnia takie samo bezpieczeństwo jak w pierwszym dniu użycia. Liczne wykonywanie skoków, upadków, czy turlanie nie zmienia początkowych właściwości i wyglądu materaca. Poszycie materaca jest materiałem nieuczulającym, przyjaznym dla dzieci i odpornym na zabrudzenia.

Materac składany trzyczęściowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących dużego materaca, jednocześnie nie posiadając zbyt wiele wolnego miejsca do zagospodarowania. Materac po złożeniu zmniejsza trzykrotnie swój rozmiar, ostatecznie nie zajmując zbyt wiele miejsca w mieszkaniu. Po złożeniu można bez problemu przenieść go w dowolne miejsce, ponieważ w parze z solidnością idzie lekkość materaca. Idealnie nada się jako miejsce do ćwiczeń, zabawy, czy odpoczynku dziecka. Świetnie posłuży także jako alternatywa łóżka polowego, gdy zostanie u nas na noc np. kolega naszego dziecka, czy nasz siostrzeniec. 

Materace do ćwiczeń składane – ich zalety

Dzięki prostemu systemowi składania, materace kilkuczęściowe pochodzące z naszej oferty nie zajmują zbyt wiele miejsca i są łatwe do przechowywania. Jeżeli nie chcemy aby nasz materac leżał stale na podłodze, możemy go złożyć i przenieść w ustronne miejsce lub postawić pod ścianą. W naszej ofercie posiadamy materace dwu i trzyczęściowe, jednak możemy wykonać każdą konfigurację materaca.

Umożliwiamy także stworzenie materaca w swoich własnych rozmiarach, o pożądanej przez siebie kolorystyce. Możemy wybrać ogólny kolor materaca, jak i jego narożników i antypoślizgowego spodu. Dajemy też wybór sposobu połączenia ze sobą części materaca składanego. Mogą być ze sobą zszyte na stałe, jak i złączone za pomocą rzepów. Przy wyborze pierwszego wariantu możemy złożyć materac na części, nie można ich jednak rozłączyć, co jest możliwe w przypadku łączenia na rzepy. Tak szeroki wybór materacy gimnastycznych w naszym sklepie powoduje, że każdy z łatwością wybierze materac trafiający w jego gusta.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem