Materac 200×100 cm | dwuczęściowy

499 549 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych

Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do stworzenia materaców treningowych dostępnych w naszej ofercie to jedna z ich największych zalet. Są one certyfikowane i hipoalergiczne, w pełni bezpieczne dla dzieci. Dbamy o każdy szczegół, zaczynając już na etapie projektowania, dlatego możemy zagwarantować długą żywotność każdego z produktów. Wnętrze materaca stanowi 5 lub 10 centymetrowa warstwa nieuczulającej pianki poliuretanowej. Dzięki tej grubości, możemy poczuć się na materacu komfortowo i bezpiecznie. Elastyczność pianki sprawia, że na materacu nie tworzą się wgniecenia, a zachowuje on swój pierwotny wygląd i właściwości przez długi czas, nawet przy intensywnej eksploatacji. Wierzchnią warstwę materaca do gimnastyki stanowi przyjemny w dotyku, łatwy w czyszczeniu materiał. 

Choć materac o rozmiarach 200×100 cm może wydawać się zbyt duży na umieszczenie go w pokoju o małej powierzchni, to dzięki możliwości składania jego powierzchnia zmniejsza się o połowę. Będzie więc to świetny wybór dla osób potrzebujących sporo miękkiej powierzchni, jednocześnie nie mogących sobie pozwolić na stałe umieszczenie materaca na podłodze. Po skończonej zabawie czy treningu, można złożyć materac, a dzięki jego niskiej wadze przenieść w dowolne, ustronne miejsce. Materac w tych rozmiarach świetnie nada się także jako miejsce odpoczynku dla dziecka. Można go wykorzystać także jako alternatywę dla łóżka polowego, np. gdy u pociechy nocuje kolega, ponieważ materac jest miękki i wygodny.

Szeroki wybór kolorystyczny materacy sportowych

W naszej ofercie posiadamy kilkanaście wariantów kolorystycznych, które można dowolnie łączyć, to znaczy wybrać ogólny kolor materaca, a następnie narożników i antypoślizgowego spodu. Standardowych rozmiarów jest siedem, jednak można stworzyć swój niestandardowy materac, szyty na wymiar. Umożliwiamy także wybór ilości łączeń materaca, a także sposób w który mają być ze sobą połączone. Istnieją dwie możliwości – części zszyte ze sobą na stałe, lub złączone za pomocą rzepów. Przy wyborze pierwszego sposobu, części materaca możemy złożyć, jednak nie możemy rozłączyć. Jest to możliwe przy łączeniach na rzep, co można wykorzystać na przykład przy podzieleniu materaca na kilka części, gdy chce skorzystać z niego więcej osób. Duża ilość wariantów dostępnych w naszym sklepie pozwala na stworzenie materaca odpowiedniego dla siebie.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem