Materac 100×100 cm | dwuczęściowy

339 389 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń składany

Materace składane znacznie ułatwiają przechowywanie, a także pozwalają na sprawiedliwe rozdzielenie ich powierzchni pomiędzy kilka osób. Wszystkie nasze produkty są tworzone przy pomocy najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować długą żywotność, jak i komfort użytkowania. Przy jego wykonaniu dbamy o każdy szczegół, zaczynając już od etapu projektowania. Poszyciem materaca jest materiał PVC imitujący skórę, który nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, odporny na zabrudzenia oraz niezwykle łatwy w czyszczeniu. We wnętrzu materaca znajduje się pianka poliuretanowa, która dzięki swojej elastyczności pozwala na zachowanie pierwotnego wyglądu i właściwości materaca gimnastycznego przez naprawdę długi czas, nawet przy intensywnym wykorzystywaniu. Grubość naszych materacy wynosi 5 lub 10 centymetrów, dzięki czemu każdy trening będzie komfortowy. Mały, składany materac o wymiarach 100×100 cm jest niezwykle łatwy w przechowywaniu, a także nie zajmuje wiele miejsca na podłodze. Po złożeniu jego rozmiary zmniejszają się o połowę, co może okazać się dużą zaletą w pokojach o małej powierzchni. Jego waga jest niewielka, nie ma więc żadnych problemów z przeniesieniem go w dowolne miejsce. Idealnie nada się do treningu dzieci jak i dorosłych, zabawy, czy zabezpieczenia przy drabinkach i ściankach wspinaczkowych. 

Szeroki wybór materacy sportowych

W naszym sklepie można znaleźć bardzo szeroki wybór materacy do ćwiczeń. Oprócz standardowych 7 rozmiarów, możemy także wykonać materac na wymiar. Posiadamy kilkanaście kolorów do wyboru, przez co każdy może stworzyć materac sportowy w swoich ulubionych kolorach, o odpowiednim rozmiarze. Dzięki łatwemu systemowi składania, materace wieloczęściowe dostępne w naszej ofercie nie zajmują wiele miejsca i ułatwiają przechowywanie. Części materaca mogą być ze sobą zszyte na stałe, możemy wtedy złożyć materac, jednak nie możemy rozłączyć części. Jest to możliwe przy łączeniu na rzep, przy którym bez problemu rozłączymy materac na pożądaną ilość części. Przy tak szerokim wyborze, w naszym sklepie każdy znajdzie idealny dla siebie materac treningowy.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem