Materac 100×50 cm | jednoczęściowy

199 229 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych

Produkty, które oferujemy świetnie sprawdzają się przy prostych ćwiczeniach i zabawach, niezależnie od wieku osoby ich wykonującej. Nasze materace treningowe to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ dbamy o każdy szczegół już na etapie projektowania i szycia. Materac został wykonany z myślą o intensywnej eksploatacji, dlatego nie trzeba martwić się o powstawanie wgnieceń. Nawet przy codziennym, żywiołowym używaniu materaca, nie zmienia on swoich początkowych wartości. Jego wierzchnią warstwę stanowi najwyższej jakości materiał PVC imitujący skórę, który jest łatwy w czyszczeniu, a także bezpieczny w kontakcie ze skórą ludzką. Wnętrze materaca stanowi 5 lub 10 centymetrowa pianka poliuretanowa. Materac zapewnia nam wygodę w trakcie zabawy i wykonywania ćwiczeń.

Niewielka ilość zajmowanego miejsca to największa zaleta małego materaca jednoczęściowego. Jego lekkość pozwala także na przeniesienie go w dowolne miejsce, czy też postawienie go przy ścianie. Równocześnie produkt sprawdzi się przy stawianiu przez malucha jego pierwszych kroków. Może także posłużyć starszym dzieciom jako materac do ćwiczenia na przykład fikołków. Świetnie spisze się także jako miejsce do odpoczynku przez najmniejszych.

Bogata oferta materacy treningowych

W naszej ofercie posiadamy wiele rozmiarów materacy, w kilkunastu dostępnych kolorach. Zależnie od wymiaru, do wyboru są materace jedno, dwu i trzyczęściowe. Ponadto istnieje również możliwość skonfigurowania materaca w każdy jeden sposób – wykonamy go na specjalne zamówienie. W przypadku więcej niż jednego łączenia, umożliwiamy wybór rodzaju łączenia części, które mogą być ze sobą zszyte na stałe, lub połączone przy pomocy rzepów. W przypadku łączenia za pomocą rzepów, części materaca można rozłączyć. Wybór szycia na stałe pozwala jedynie na złożenie na dowolną ilość części, nie można ich rozłączyć. Przy zakupie materaca mamy także możliwość wyboru koloru całości materaca, jego narożników, jak i antypoślizgowego spodu. Cały ostateczny rozmiar i wygląd materaca można wybrać w naszym specjalnym konfiguratorze, więc nie trzeba się martwić, że nie będzie pasował do kolorystyki pokoju, albo że będzie zajmował zbyt wiele miejsca. Dzięki temu w naszym sklepie z materacami do ćwiczeń każdy znajdzie idealny dla siebie produkt.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm