Materac 100×100 cm | jednoczęściowy

269 299 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń dla dorosłych i dzieci

Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty to gwarancja wysokiej jakości. Dbamy o każdy, najmniejszy szczegół, już na etapie projektowania, jak i szycia. Materace do ćwiczeń świetnie spełniają swoją rolę niezależnie od wieku osoby, dla której jest przeznaczony. Wykonanie materacy zapewnia długą żywotność, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wszystko dzięki piance poliuretanowej o odpowiedniej gęstości, która stanowi 5 lub 10 centymetrowe wnętrze materaca. Zapobiega tworzeniu się wgnieceń, a produkt przez cały czas zachowuje swoje pierwotne właściwości i wygląd. Materac treningowy zapewnia nam odpowiednie zabezpieczenie, na przykład przy upadku dziecka przy wykonywaniu ćwiczeń czy zabawie. Oprócz tego, uzyskujemy też wygodę i komfort. Miękki materac sprawdzi się o wiele lepiej, niż twarda podłoga, niezależnie od rodzaju aktywności. Warstwę wierzchnią stanowi materiał PVC imitujący skórę, który dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu.

Niewielki materac o wielkości 100×100 cm może okazać się świetnym miejscem zarówno do zabawy, jak i odpoczynku naszego malucha. Dużym plusem małego materaca gimnastycznego jest to, że nie zajmuje wiele miejsca w pokoju, a także jest lekki, dlatego jego przenoszenie czy postawienie przy ścianie nie powoduje żadnego problemu. 

Szeroka gama kolorystyczna

Nasz sklep z materacami sportowymi oferuje różnorodną gamę kolorystyczną produktów. Możemy wybrać zarówno kolor całego materaca, jak i barwę narożników i antypoślizgowego spodu. Całość kolorystyki skonfigurować można po swojemu, dlatego nie musimy obawiać się niezadowolenia dziecka z koloru. Dodatkowo, możemy wybrać dowolną ilość łączeń materaca. W przypadku materacy składanych, umożliwiamy także wybór rodzaju połączenia. Części mogą być zszyte ze sobą na stałe, lub złączone za pomocą rzepów. W przypadku zszycia, możemy złożyć materac, jednak nie możemy rozłączyć poszczególnych części. Jest to możliwe w przypadku łączenia na rzep. Dzięki tym wszystkim opcjom wyboru, w naszym sklepie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm