Materac 200×120 cm | jednoczęściowy

479 509 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń dla całej rodziny

Materace do ćwiczeń z naszej oferty są wykonane z hipoalergicznych, certyfikowanych i najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować długą żywotność materaca, nawet przy intensywnej eksploatacji. Razem ze swoimi pociechami możemy wykonywać na nim codzienny, rodzinny trening, co pomoże w rozwoju ich kondycji fizycznej czy koordynacji. Dzieci mogą skakać i spadać na materac, a mimo tego nie straci on swoich pierwotnych wartości, ani nie powstaną żadne odciski. Spowodowane jest to użyciem wysokiej jakości pianki poliuretanowej o odpowiedniej gęstości, która stanowi wnętrze materaca. Grubość materaca wynosi 5 lub 10 centymetrów, co jest odpowiednią wartością do komfortowego i bezpiecznego treningu czy zabawy. Poszycie materaca stanowi materiał PVC imitujący skórę, który jest odporny na zabrudzenia, a także łatwy w czyszczeniu.

Pomimo rozmiarów 200×120 cm, waga materaca jest niewielka. Umożliwia to łatwe przeniesienie materaca w dowolne miejsce, szczególnie gdy nie mamy możliwości umieszczenia materaca gimnastycznego na stałe na podłodze. Wtedy po zakończonym treningu czy zabawie wystarczy przenieść go w ustronne miejsce i postawić pionowo pod ścianą tak, aby nikomu nie przeszkadzał. Materac gimnastyczny w tych rozmiarach idealnie nada się jako alternatywa łóżka polowego, gdy do naszej pociechy przyjdzie nocować kolega, kuzyn, czy inna bliska osoba. 

Bogaty wybór materacy treningowych

Nasz sklep z materacami gimnastycznymi oferuje różnorodną gamę produktów. Oprócz standardowych 7 rozmiarów, możemy stworzyć swój własny materac na wymiar. Poza rozmiarami, do wyboru jest możliwa także kolorystyka całego materaca, jak i jego narożników i antypoślizgowego spodu. Możemy dać dziecku stworzyć swój wymarzony materac lub stworzyć go sami w taki sposób, aby idealnie pasował do wnętrza pokoju. Umożliwiamy też wybór ilości łączeń i rodzaju ich połączenia. Możliwe są dwa sposoby – zszyte ze sobą na stałe, albo połączone przy pomocy rzepów. W przypadku zszycia, materac można złożyć, ale niemożliwe jest rozłączenie części. Uda nam się to przy wyborze sposobu łączenia na rzepy, co pozwoli na przykład na rozdzielenie materaca pomiędzy dwie osoby. Dzięki tym wszystkim opcjom, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie materac do ćwiczeń gimnastycznych.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm