Materac 200×120 cm | dwuczęściowy

539 589 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materace sportowe do ćwiczeń i zabawy

Każdy z dostępnych w naszej ofercie materacy treningowych jest wykonany z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu możemy zagwarantować jego długą żywotność, jak i wygodę podczas wykonywania dowolnych aktywności. Użyte do jego wytworzenia materacy materiały są hipoalergiczne, certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia. Gęsta pianka poliuretanowa nie pozostawia odcisków, a materiał którym materac jest pokryty z zewnątrz jest łatwy w czyszczeniu i bezpieczny w kontakcie ze skórą. Grubość naszych produktów wynosi 5 i 10 centymetrów. Materac treningowy gruby zapewnia naszemu dziecku odpowiednią ochronę przy ćwiczeniach, więc nie ma mowy o kontakcie z twardym podłożem. Zapobiegnie on także powstawaniu siniaków, podczas ewentualnego upadku. Nawet przy intensywnej eksploatacji szwy nie rozrywają się, a materac nie ukazuje swojego wnętrza, jak ma to miejsce w tańszych odpowiednikach. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, materac do ćwiczeń i rehabilitacji dla dzieci może posłużyć przez bardzo długi okres czasu.

Materace kilkuczęściowe posiadają ten plus, że dzięki swojemu prostemu systemowi składania oraz niskiej wadze, nie zajmują wiele miejsca a do tego są łatwe do transportu i przechowywania w każdym zakamarku. Jeśli nie mamy możliwości trzymania naszego materaca stale na podłodze, wystarczy go złożyć i przenieść w ustronne miejsce lub po prostu postawić pionowo przy ścianie. Materac dwuczęściowy o wymiarach 200×120 cm, oprócz wykonywania ćwiczeń czy zabawy, świetnie nada się jako miejsce do odpoczynku, nawet dla dwóch osób. Tak duży po rozłożeniu materac może posłużyć też jako alternatywa dla łóżka polowego, gdy przyjdzie do nas nocować bliska nam osoba, na przykład siostrzeniec czy bratanica.

Bogaty wybór materacy sportowych

Nasz sklep z materacami rehabilitacyjnymi oferuje szeroki wybór produktów, zarówno pod względem rozmiarów, jak i kolorów. Oprócz standardowych 7 rozmiarów, istnieje możliwość stworzenia materaca na wymiar. Można wybrać dowolne rozmiary, a także kolor materaca, narożników i antypoślizgowego spodu. Dajemy do wyboru także ilość łączeń i ich sposób połączenia. Części mogą być ze sobą zszyte na stałe, dzięki czemu będziemy złożyć materac, niemożliwe jednak będzie rozłączenie części. Umożliwia to druga opcja, czyli łączenie na rzepy. Może się to okazać przydatne na przykład do sprawiedliwego rozdzielenia miękkiej powierzchni na dwie lub więcej osób. Bogaty wybór naszych materacy do ćwiczeń sprawia, że każdy znajdzie materac idealny dla siebie.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm

Rodzaj łączenia

części zszyte z sobą, części połączone rzepem