Materac 120×100 cm | jednoczęściowy

299 329 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materac do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Materace do ćwiczeń z naszej oferty to produkt najwyższej jakości, o czym świadczy dbanie o każdy szczegół na etapie projektowania i szycia. Jest on stworzony z wysokiej klasy, hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować jego długą żywotność. Wnętrze materaca wypełnione jest 10 centymetrową warstwą pianki poliuretanowej, odpornej na wgniecenia i zachowującej swoje pierwotne właściwości i wygląd przez bardzo długi czas. Z zewnątrz produkt jest pokryty bezpiecznym dla zdrowia i łatwym w czyszczeniu materiałem PVC imitującym skórę. Oferowany przez nas materac zapewni nam i naszemu dziecko nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń, jak i zwykłej zabawy. Wspólny trening ze swoją pociechą wyrobi jego zamiłowanie do aktywności fizycznej, jak i zadba o jego rozwój fizyczny już od pierwszych lat życia. 

Nieduży materac jednoczęściowy o wielkości 120×100 cm to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zagospodarowanie dużej powierzchni na rozłożenie materaca. Ponadto, materac jest lekki, dlatego bez problemu po skończonym treningu lub zabawie można go przenieść w dowolne miejsce, np. postawić pionowo przy ścianie. Mały materac nie oznacza mniejszego bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie nasze materace do ćwiczeń gwarantują wygodę podczas treningu, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów przy jego wykonaniu.

Szeroka oferta materacy sportowych

W naszej ofercie posiadamy 7 standardowych rozmiarów materacy do gimnastyki. Oprócz tego, w jest możliwość wykonania materaca na wymiar. Materac może być jedno lub kilkuczęściowy. W przypadku więcej niż jednego łączenia, dajemy wybór sposobu, w jaki części mają być ze sobą połączone. Może być to zszycie części na stałe, możemy wtedy złożyć materac, jednak części nie można rozłączyć. Można też złączyć je za pomocą rzepów, co umożliwi nam później ich rozłączenie na dwie lub więcej części. Może się to okazać przydatne przy używaniu materaca przez więcej niż jedno dziecko, aby uniknąć kłótni, że któreś z nich zajmuje większą powierzchnię. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną. Umożliwiamy wybór koloru całego materaca, jak i narożników i antypoślizgowego spodu. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że materac nie będzie pasował do kolorystyki pokoju dziecięcego, a także pozwoli każdemu na stworzenie swojego własnego, idealnego materaca do ćwiczeń.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm