Materac 200×100 cm | jednoczęściowy

419 449 

Zapłać szybkim przelewem, kartą, a także za 30 dni lub na raty dzięki PayPo.

blank

Materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Materace do ćwiczeń pochodzące z naszej oferty pozwolą na wykonywanie ćwiczeń wszędzie tam, gdzie tylko mamy ochotę. Wysoka jakość materiałów, z których są stworzone, a także dbałość o każdy szczegół już na etapie projektowania sprawiają, że możemy zagwarantować ich długą żywotność. We wnętrzu materaca znajduje się pianka poliuretanowa, która jest odporna na wgniecenia, nawet przy intensywnej eksploatacji. Materac gimnastyczny gruby zapewnia nam bezpieczeństwo, a także wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Grubość naszych materacy wynosi 5 lub 10 centymetrów, co jest odpowiednią wartością aby przy wykonywaniu ćwiczeń na siedząco czy leżąco odczuwać komfort, a przy ewentualnym upadku nie poczuć twardego podłoża. Wierzchnią warstwę stanowi nieuczulający materiał PVC imitujący skórę, dzięki czemu materac jest odporny na zabrudzenia, a także łatwy w czyszczeniu.

Materac gimnastyczny jednoczęściowy dzięki lekkości zawartych w nim materiałów jest łatwy w przenoszeniu. W przypadku, gdy materac nie może być położony na stałe na podłodze, po skończonym treningu czy zabawie można przenieść go w dowolne miejsce i postawić pod ścianą. Materac sportowy o rozmiarach 200×100 cm idealnie nada się jako miejsce do odpoczynku dla dzieci, jednocześnie chroniąc ich przed twardą i zimną podłogą. Materac o tych wymiarach świetnie sprawdzi się też przy nocowaniu w domu naszego siostrzeńca, czy kolegi naszej pociechy, stanowiąc alternatywę dla łóżka polowego.

Szeroka gama kolorystyczna materacy treningowych

W naszej ofercie posiadamy 7 standardowych rozmiarów, a także kilkanaście wariantów kolorystycznych, możliwych do własnej personalizacji w naszym konfiguratorze. Dzięki temu każdy znajdzie u nas materac gimnastyczny idealny dla siebie i swojego dziecka. Możemy stworzyć swój własny materac na wymiar, a także wybrać kolor materaca, jego narożników i antypoślizgowego spodu. Konfigurator umożliwia też wybór ilości łączeń. Materac składający się z kilku części jest łatwiejszy w przechowywaniu i umożliwia podzielenie powierzchni materaca na równe części, między kilka osób. Umożliwiamy także wybór rodzaju łączenia części. Mogą być złączone ze sobą na stałe – zszyte, a także połączone za pomocą rzepów. Przy zszyciu na stałe materac można złożyć, jednak nie da się go rozłączyć na części, co jest możliwe podczas zastosowania łączenia za pomocą rzepów. Dzięki tylu możliwościom wyboru, każdy znajdzie materac idealny dla siebie.

Dostępne kolory pokrycia i narożników

Dostępne kolory antypoślizgowego spodu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory materiałów były odwzorowane jak najdokładniej, nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Kolory materiałów przedstawione powyżej, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych – wynika to z specyfikacji posiadanego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień.

Informacje dodatkowe

Kolor pokrycia

czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Kolor antypoślizgowego spodu

brak, czerwony, niebieski, zielony, szary

Kolor narożnika (element dekoracyjny)

brak, czarny, granatowy, niebieski, jasnoniebieski, turkusowy, zielony, jasnozielony, fioletowy, czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, beżowy, szary

Grubość materaca

5 cm, 10 cm